Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Wstęp do Allegro

Serwis aukcyjny Allegro.pl jest jednym z najbardziej popularnych i największych serwisów tego typu w Polsce. Oferuje on również wspaniały program partnerski. Zarabianie w nim polega na zdobywaniu nowych członków do serwisu aukcyjnego (co jest stosunkowo łatwe, biorąc pod uwagę renomę i profesjonalizm Allegro). Promowanie programu polega na umieszczeniu elementów promocyjnych serwisu Allegro na własnej stronie, wszystkie pomoce i materiały oferuje serwis Allegro.pl (są to bannery, buttony itp. różnych wielkości).

Zarobki oraz wypłata

W tym programie partnerskim zarabiasz w dwojaki sposób zdobywając członków do serwisu Allegro.pl. Pierwsze wynagrodzenie w wysokości 10 złotych otrzymujesz, gdy osoba która zapisała się z Twojego linku będzie miała aktywne konto (czyli jej dane zostaną zweryfikowane poprzez wysłanie kodu aktywacyjnego - to procedura dla wszystkich nowych członków Allegro.pl). Drugi rodzaj zysków jaki masz ze swoich poleconych, to 30 procent ich wpłat na konto Allegro.pl (przez pierwszy rok). Pieniądze zdobyte w programie partnerskim Allegro.pl można wypłacić na trzy różne sposoby: przelać na konto w Allegro.pl (minimum to 20zł), przelać na konto PayBack (minimum to 20zł) oraz wypłata na dowolne konto bankowe (minimum to 100 pln).

Zapis w programie partnerskim

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj! Jeśli chcesz się zapisać do serwisu Allegro.pl i jego programu partnerskiego kliknij na button i wypełnij poprawnie formularz - pamiętaj Twoje dane będą weryfikowane!Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski