Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Podstawowe informacje o e-goldzie

E-gold ma 100% pokrycie w złocie i depozytach pieniężnych złożonych w szwajcarskich i amerykańskich bankach. Wartość e-gold jest więc ustalana według kursu złota do walut krajowych. Zaletami e-gold jest szybkość transferu pieniędzy pomiędzy kontami (kilka sekund), brak opłat za korzystanie z konta, dowolna ilość wpłat i wypłat o dowolnej wysokości oraz ogólna dostępność - konto e-gold może posiadać każdy niezależnie od części globu jaka zamieszkuje i co ważniejsze wieku. Zarejestrowanie nowego konta jest darmowe, wszystkie operacje wykonuje się przez Internet. Prowizje jakie płacimy za przelewy są bardzo znikome i praktycznie nieodczuwalne. Rejestracja i prowadzenie konta jest oczywiście darmowa. Za każda wpłatę bądź wypłatę pobierana jest prowizja wysokości od 1% do 5 % kwoty, maksymalnie do 0,50$, czyli niewiele. Raz w miesiącu pobierana jest też tak zwane storage fee, wynoszące 1/12% z posiadanego na koncie kapitału. Te opłaty są praktycznie nie zauważalne, więc nie warto się nimi przejmować.

Opis rejestracji

Kliknij na zapisz się, a następnie zaznacz "I Agree", co spowoduje zatwierdzenie przez Ciebie treści regulaminu, teraz pozostaje wypełnienie formularza. Jeżeli ktoś zna angielski to nie jest zbyt trudne, a jeśli nie niżej podaliśmy tłumaczenie słów. (Uwaga, dużo problemów sprawiają dwa pola, pierwsze oznaczone jedną gwaizdką, czyli * oznacza nazwę Twojego konta - może ona być dowolna np. konto mirka, lub biznes konto itp. Pole oznaczone dwoma gwiazdkami - ** oznaczaja oczywiście hasło, które najlepiej mieć skomplikowane typu te5shs67ma, musi ono zawierać cyfry i litery). Formularzu z nie pogrubionym drukiem nie trzeba wypełniać. Po wypełnieniu według instrukcji powyżej klikamy "Open".

e-gold - opis rejestracji

Logowanie i obsługa konta

Aby zalogować się na konto, klikamy na stronie e-gold.com w zakładkę "Access Your Account", a następnie logujemy się w sposób podany niżej.

e-gold - logowanie

Teraz jesteś już na swoim koncie, masz też dostęp do kilku zakładek dzieki którym możesz np. zrobić przelew, sprawdzić stan konta, edytować dane, a ich wyjaśnienie i nazwy znajdziesz niżej:

e-gold - opcje

Przelewy wewnętrzne

Jeśli chcesz przelać pieniądze ze swojego konta na inne konto e-gold, musisz wejść w zakładkę Spend a następnie wypełnić poprawnie formularz, w sposób przedstawiony niżej:

e-gold - opis przelewu

Wysokość przelewu (opatrzona jedną gwiazdką) oznacza, że np. jeśli chcesz przelać np. 1 dolar i 50 centów musisz to zapisać następująco: 1.50 (pamiętaj kropka, nie przecinek!), natomiast dwie gwiazdki oznaczają okno w którym wybierasz walutę, najlepiej dolary czyli US Dollars'worth. Po naciśnięciu Preview pojawi się w nowym oknie cały wypełniony formularz, wtedy można go edytować w razie problemu, lub zatwierdzić przelew przyciskiem "Confirm".Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski