Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Niestety firma Eurobarre podjęła decyzję o zamknięciu programu dla wszystkich Polaków oraz innych narodowości. Oznacza to, że zapis do tej firmy nie ma już sensu. Jeśli ktoś uzbiera minimum do wypłaty do 30 czerwca 2008 firma obiecuje, że pieniądze te wypłaci.

O EuroBarre w kilku zdaniach

EuroBarre jest francuską firmą ze sporym stażem, która płaci za to, że Ty zainstalujesz ich surfbar i będzie on widoczny u góry Twojego ekranu (możesz go włączać i wyłączać kiedy chcesz) w postaci małego okienka. I cała Twoja praca polega na tym, aby to okienko było włączone jak najdłużej (im dłużej, tym oczywiście więcej pieniędzy zarobisz). Nie musisz w nic klikać, punkty są naliczane automatycznie! Średnia wartość 1000 punktów, które możesz zarobić to 6-7 eurocentów (punkty są zamieniane na pieniądze automatycznie na początku każdego miesiąca). Minimum wypłaty w EuroBarre to tylko 15 euro, a akceptowany środek płatności to PayPal. Ponadto w EuroBarre zdarza się kilka e-maili oraz ankiet na których możesz zarobić dodatkowo. Ponad to firma w dniach 15, 45 i 75 od zapisu daje bonus w postaci 5000 punktów. Dużym plusem firmy jest wysoki 100 % poziom poleconych. Firma ta sprawdza czy jesteśmy aktywni gdy spędzamy czas przed monitorem komputera (aktywni tzn. musi być ruch myszki lub klawiatury przynajmniej raz na kilka minut) podczas gdy surfbar jest włączony, ograniczeniem jest także to, że zamyka się automatycznie po 3 godzinach.

Zapis i obsługa konta

Aby zapisać się w firmie kliknij na zapisz się. Teraz, gdy już się znajdujesz na właściwej stronie firmy kliknij w zakładkę "Installer". Spowoduje to otworzenie okienka do zapisania małego programu o nazwie ebsetupfr.exe. Musimy go ściągnąć, a następnie zainstalować. Po uruchomieniu programu zmień język na angielski i działaj według instrukcji przedstawionej niżej:

zapis w eurobarre

Bardzo prosty formularz, w numerze 1, podany jest numer w systemie *, który jest automatycznie wygenerowany przez system i warto sobie go gdzieś zanotować, cztery pozostałe cyfry dopisujemy sami *. Potem jak widać podajemy narodowość, e-mail i klikamy w przycisk "ACTIVATE MY ACCOUNTM". Na Twojego e-maila została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, po jego kliknięciu jesteś już zapisany w surbarze.

zapis w eurobarre Obsługa konta odbywa się za pomocą jednego małego okienka i jest dziecinnie prosta:
1. Panel główny, znajdują się tu wszystkie informacje o Twoich zarobkach, aktualny stan, historia zarobków i przeliczeń punktów na pieniądze itp. W zakładce paiement możesz zażądać zarobione pieniądze.
2. Gry, loterie, zabawy, bonusy itp. - niestety tylko dla ludzi znających język francuski.
3. Centrum informacyjne dotyczące zarobków i osób poleconych.
4. Opcja pozwalająca na zamknięcie surfbaru.
5. Opcja pozwalająca na zmianę skórki surfbaru.
6. Opcja pozwala zminimalizowanie surfbara w miejsce obok zegarka, ale w tej pozycji nie są naliczane punkty.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski