Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Podstawowe informacje

Firma bukmacherska Expekt jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich na świecie. Możesz grać 24 godziny na dobę i obstawiać mecze nawet 5 minut przed rozpoczęciem. Minimalna stawka zakładu wynosi tylko 50 groszy, bukmacher charakteryzuje się także wysokimi kursami. Gra i obstawianie w tej firmie jest bardzo prosta i nieskomplikowana, po zapoznaniu się z jego budową na pewno będziesz wiedział co i jak.

Zapis w Expekt

Aby zapisać się w tym bukmacherze kliknij na buttonik poniżej, a następnie wypełnij formularze i odbierz e-maila. Pamiętaj, wszystkie dane które podajesz muszą być w 100% prawidłowe. Utworzone konto możesz oczywiście w każdej chwili zlikwidować. Aby móc zagrać w tych zakładach sportowych naturalnie trzeba wpłacić depozyt (minimalna kwota depozytu wynosi 50 złotych). Jeśli zdecydowałeś się wpłacić pieniądze, należy się zalogować i wybrać zakładkę depozyt, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami.

Gra w Expekt

Jeśli mamy już założone konto i wpłacone pieniądze możemy przejść do najciekawszego elementu zarabiania, czyli samej gry, która polega na obstawieniu różnych zdarzeń sportowych (wybór jest naprawde ogromny, każdy znajdzie dla siebie dyscypline, na której się zna i może zarobić najwięcej). Samo obstawianie wyników jest dziecinnie proste i w każdym przypadku analogiczne. Wybierasz zdarzenie lub zdarzenia sportowe jakie chcesz obstawić (maksymalnie 20 zdarzeń), ustalasz stawkę zakładu i potwierdzasz zakup tego kuponu i to wszystko, potem tylko czekasz na zakończenie wszystkich zdarzeń z kuponu i to wszystko. Wszystkie wygrane w bukmacherze są dopisywane do ogólnego stanu Twojego konta, a dopiero Ty decydujesz, kiedy chcesz wypłacić pieniądze. A wpłacać jak i wypłacać pieniądze można poprzez polskie konta bankowe (np. mBank lub Inteligo) lub MoneyBookers.

Program partnerski

Firma Expekt posiada także bardzo dobry program partnerski, który polega oczywiście na zachęcaniu internautów do zapisu i obstawiania zdarzeń sportowych. W zamian otrzymujemy prowizję w wysokości kolejno: 20%, 10%, 5%, 2,5% i 1.25% z zakaładów naszych poleconych. Minimum wypłaty w programie partnerskim wynosi tylko 10 pln. Jeśli chcesz się dowiedzień więcej o ogólnych informacjach na temat programów partnerskich zapraszam do działu programy partnerskie - wprowadzenie.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski