Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Podstawowe informacje

GameBookers charakteryzuje się bardzo dużą różnorodnością dyscyplin sportowych w swojej ofercie, miłą i szybką obsługą klienta oraz funkcjonalnością w wielu dziedzinach obstawiania zdarzeń sportowych, o czym przekonacie się sami. Minimalna stawka jednego zakładu to 1 złoty. Zdarzenia można obstawiać nawet kilka minut przed jego rozpoczęciem (a nawet w jego trakcie).

Zapis

gamebookers Aby zapisać się w tym bukmacherze kliknij na button lub na zapisz się, a następnie wypełnij formularze i odbierz e-maila. Pamiętaj, wszystkie dane które podajesz muszą być w 100% prawidłowe. Aby móc zagrać w tych zakładach sportowych naturalnie trzeba wpłacić depozyt (minimalna kwota depozytu wynosi tylko 5 euro). Jeśli zdecydowałeś/aś się wpłacić pieniądze, należy się zalogować i wybrać zakładkę wpłaty, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami.

Gra w GameBookers

Jeśli mamy już założone konto i wpłacony depozyt możemy przejść do najciekawszego elementu zarabiania, czyli samej gry, która polega na obstawieniu różnych zdarzeń sportowych (wybór jest naprawde ogromny, każdy znajdzie dla siebie dyscypline, na której się zna i może zarobić najwięcej). Samo obstawianie wyników jest dziecinnie proste i w każdym przypadku analogiczne. Wybierasz zdarzenie lub zdarzenia sportowe jakie chcesz obstawić, ustalasz stawkę zakładu i potwierdzasz zakup tego kuponu. To wszystko, potem tylko czekasz na zakończenie wszystkich zdarzeń z kuponu. Wszystkie wygrane w bukmacherze są dopisywane do ogólnego stanu Twojego konta, a dopiero Ty decydujesz, kiedy chcesz wypłacić pieniądze. Wpłacać jak i wypłacać pieniądze można poprzez polskie konta bankowe (np. mBank, Inteligo lub inne) oraz MoneyBookers.

Program partnerski

Firma GameBookers posiada także bardzo dobry program partnerski, który polega oczywiście na zachęcaniu internautów do zapisu i obstawiania zdarzeń sportowych. W zamian otrzymujemy prowizję w wysokości 20 euro od aktywnego poleconego na pierwszym poziomie i 5 euro za aktywnego poleconego na drugim poziomie. Jeśli chcesz się dowiedzień więcej o programach partnerskich zapraszam do działu programy partnerskie - wprowadzenie.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski