Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Niestety firma GoldBarre ograniczyła użytkowanie programu dla Polaków. Oznacza to, że nie możemy już zarabiać w tej firmie.

Troszkę o Gold-Barre

Gold-Barre jest francuskim systemem, który płaci za pracę z włączonym surfbarem. Cała praca polega na włączeniu tego małego programu i używaniu go podczas pracy przy komputerze. Im więcej czasu spędzasz przed komputerem tym więcej zarabiasz. Program zajmuje tylko małą część Twojego monitora (około 500px szerokości i 60px wysokości) i możesz go umieścić w sześciu różnych pozycjach. Poza tym można również zarabiać m.in. klikając w banery w specjalnej sekcji lub wypełniając ankiety. Minimum do wypłaty to 15 Euro, a przelicznik za 1000 punktów to około 6-8 EuroCentów. Można zarabiać również na osobach poleconych, uzyskujemy od nich 100% ich zarobków, a za każdego poleconego otrzymujemy 100 punktów bonusu. Pieniądze można wypłacić na konto Pay Pal.

Zapis do Gold-Barre

Rejestracja jest bardzo prosta, kliknij na zapisz się i podaj swój adres e-mail (jest to dział Inscriptions). Następnie odbierz e-mail i kliknij w link aktywacyjny. Teraz należy wypełnić prosty formularz, który przetłumaczyliśmy poniżej:

Poniżej należy zaznaczyć opcje: Bons Plans, Concours oraz Newsletter du site, zaznaczyć regulamin: J'accepte le reglement de Gold-Barre oraz podać hasło. Całość zatwierdzamy przyciskiem Inscription. Ostatnim krokiem jest instalacja programu, który znajdziemy w dziale Présentation po kliknięciu w Cliquez-ici pour télécharger la barre.

Obsługa konta

Obsługę można podzielić na dwa różne części. Pierwsza częśc to obsługa programu i jest dziecinnie proste. Wszystkie opcje przedstawiliśmy niżej:

Druga część to obsługa konta na stronie surfbaru (zakładka Members). Jest tu dużo więcej opcji - które opisujemy niżej:

Mon Compte - zarządzanie kontem

Gagner des E

Deconnexion - wylogowanie

UWAGA: Po włączeniu surfbara musimy podać swój login i hasło (w oknie programu). Raz na jakiś czas będziemy musieli ponadto wpisać tam numer przedstawiony na rysunku (4 cyfry), jest to zabezpieczenie przed włączonym komputerem, którego nikt nie obsługuje.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski