Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Wstęp go Google Adsense

Google Adsense to usługa reklamowa dobrze znanej wszystkim firmy Google inc. Zarówno firma jak i ich program prezentują światowy poziom, bo właśnie wśród programów partnerskich to Adsense jest zdecydowanym i niepodważalnym numerem jeden. Program partnerski jest oczywiście przeznaczony dla osób posiadających własną stronę internetową. Jest darmowy i w polskiej wersji językowej. W tym programie można zarobić - uwaga tysiące dolarów miesięcznie, znamy kilku takich ludzi, a samo zarabianie nie jest trudne - wystarczy mieć popularny serwis. Pieniądze otrzymujemy gdy internauci klikają w linki lub bannery (do wyboru) umieszczone na naszych stronach. Minimum wypłaty to tylko 100 dolarów, płatne na polskie konto bankowe (np. mBank lub Inteligo) lub czekiem który jest wysłany na nasz adres.

Zapis i weryfikacja

google Zapis jest bardzo prosty, kliknij na buttonik który znajduje się obok lub na zapisz się, a następnie przycisk obok napisu "Rozpoczęcie jest proste!" i wpisz adres strony internetowej na jakim chcesz umieścić reklamy Google oraz pozostałe wymagane dane. W ciągu 2-3 dni roboczych zespół Google zaakceptuje lub nie zaakceptuje Twojej witryny (zazwyczaj akceptują, chyba że witryna zawiera treści nie zgodne z regulaminem programu). Informację o tym otrzymasz na e-maila wraz z linkiem do logowania i wypełnienia danych o sobie.

Co dalej ?

google adsense Naturalnie teraz pozostaje nam zarabiać, ale trzeba to robić w jak najlepszy, czyli efektywny sposób. Pamiętaj żeby dopasować reklamy google ładnie do swojego serwisu oraz żeby nie klikać samemu, ponieważ za to możesz stracić konto. Nie możesz także namawiać ludzi do klikania, internauta musi to robić dobrowolnie, z nie przymuszonej woli. Google Adsense daje możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy (znamy ludzi którzy się z tego utrzymują), ale trzeba dobrze poznać ten program partnerski, który jest tematem rzeką. Jest dużo sprawdzonych i oczywiście zgodnych z regulaminem sposobów na większe, a często dużo większe zarobki. Wszystko, od najprostszych spraw dla początkujących, przez specjalistyczną obsługę konta i efektywne optymalizacje strony do sposobów na większe pieniądze znajdziesz w ebooku przedstawionym obok. Naprawdę gorąco polecam, dla osób które chcą zarabiać w tym programie partnerskim numer jeden. Poznaj sekrety Google AdSense i zarabiaj więcej od innych!Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski