Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Istota kont bankowych

Każdy kto chce zarabiać w Internecie powinien posiadać przynajmniej jedno konto w banku np. mBank lub Inteligo (oczywiście może być również inny bank). W dzisiejszych czasach założenie konta w banku internetowym to tylko malutka formalność którą można uczynić nie ruszając się z przed monitora komputera i zajmuje to małą chwilkę. Konta w bankach internetowych są w większości darmowe, jedyne opłaty są pobierane za dokonywanie przelewów oraz niekiedy za użytkowanie, ale są to kwoty bardzo znikome. A po co Ci konto to chyba zrozumiałe, musisz przecież jakoś wypłacić pieniądze zarobione w firmach, a inaczej Ci się to nie uda (kilka firm oferuje przekaz pocztowy, ale jest ich niewiele). Więcej informacji o systemie wypłacania pieniędzy w dziale wypłata pieniędzy.

Konta bankowe

Konto bankowe to już tylko malutka formalność, większość z Nas posiada już takie konto, w zwykłym lub internetowym banku (nie mylić z wirtualnym). Ale jeśli nie posiadasz to nie przejmuj się, takie konto można założyć w kilkanaście minut, nie wychodząc z domu (a potwierdzenie przychodzi pocztą, więc należy doliczyć kilka dni). Polecamy mBank i Inteligo, są to dwa najlepsze polskie banki internetowe, a żeby założyć konto nie trzeba robić prawie nic, oprócz wypełnienia formularza i podpisania umowy, którą dostaniesz za pośrednictwem poczty automatycznie po złożeniu wniosku. Zajmuje to od kilku dni do dwóch tygodni. Takie konto może założyć każdy, kto skończył 13 lat (IzzyKonto w mBanku). Oczywiście, jeśli posiadasz już konto w polskim banku, nie musisz zakładać drugiego. Najlepiej mieć jednak konto w banku internetowym, lub konto którym możesz kierować przez Internet, to jest na pewno bardzo wygodne i funkcjonalne.

Wirtualne konta bankowe

Pewnie myślicie, że założenie i prowadzenie konta w banku wirtualnym jest bardzo trudne i wiąże się z wysyłaniem korespondencji za granicę, pisaniu w innym języku i mnóstwem innych sytuacji będących bardzo kłopotliwe i męczące. Mylicie się i to bardzo. Jedyną różnicą w stosunku do tradycyjnego banku jest to, że przelewy w tych bankach można robić z każdego miejsca na świecie, w różnych walutach, a konta są uniwersalne, czyli popularne zarówno w USA, Australii jak i w Czechach oraz Polsce. Założenie takiego jest dziecinnie proste, nie dostajesz żadnej korespondencji, nic nie podpisujesz, a wszystkie transakcje wykonujesz tylko i wyłącznie za pomocą komputera. Jest to bardzo proste, a przelewy są wykonywane automatycznie. Konta takie są w 99 % darmowe (ten jeden procent to opłata za przelewy). Banka wirtualne to: PayPal, MoneyBookers i E-gold.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski