Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Podstawowe informacje o MoneyBookers

Moneybookers jest bankiem wirtualnym, jeszcze kilka miesięcy temu mało popularnym, teraz przeżywającym prawdziwą rewolucję w Polsce. Jest to spowodowane wprowadzeniem w marcu 2005 roku języka polskiego oraz podpisaniem z Onetem umowy o partnerstwie. Konto MoneyBookers mogą założyć tylko osoby pełnoletnie, a dokładnie tylko osoby pełnoletnie dostaną pełną aktywacje konta (a po co Ci pełna aktywacja konta możesz przeczytać niżej). Trzeba zaznaczyć, że MoneyBookers jest bardzo bezpieczne i przelewy między kontami przeprowadza się w czasie rzeczywistym. Rejestracja i prowadzenie konta MoneyBookers jest naturalnie darmowe, jedyne opłaty pobierane są za przelewanie pieniędzy na inne konto MoneyBookers, jest to tylko 1 % od wysokości przelewanych pieniędzy, ale nigdy nie przekracza 0.5 Euro. Odbieranie pieniędzy jest natomiast w pełni darmowe. Są to zatem znikome opłaty, potrzebne raczej bankowi do utrzymania się na rynku, a my możemy z niego bez problemów korzystać.

Rejestracja w MoneyBookers

Rejestracja jest dziecinnie prosta dla każdego. Kliknij na zapisz się, a następnie w lewym górnym rogu kliknij na flagę Polski. Teraz to już każdy powinien sobie poradzić bez najmniejszych problemów, niżej znajduje się napis "Zapisz się teraz", a dalej należy postępować zgodnie z poleceniami. Warto wcześniej także poczytać sobie regulamin i inne informacje o zasadach i działaniu kont MoneyBookers (gdyby wam wyskakiwał błąd kodu pocztowego podajcie go bez myślnika czyli np. 61212 a nie 61-212). Numerem Twojego konta jest Twój e-mail.

Pełna aktywacja konta

Pełna aktywacja konta to nic innego niż potwierdzenie tożsamości i danych wpisanych w formularzu rejestracyjnym. Taka weryfikacja danych jest potrzebna, aby móc wypłacić pieniądze z konta MoneyBookers na konto w polskim banku. Oczywiście nie musisz przeprowadzać weryfikacji, ale wtedy nie będziesz mógł zamienić w ten sposób pieniędzy, ale będziesz mógł normalnie użytkować konto. Weryfikacja jest bardzo prosta, wysyłasz wiadomość na e-mail service@moneybookers.com z załączonym skanem dowodu osobistego (ale nie każdy ma 18 lat, a nie aktywowane konto może mieć teoretycznie każdy) i po kilku dniach dostaniesz odpowiedz i uaktywni się przycisk w Twoim profilu konta pozwalający Ci na dodanie konta bankowego do dokonywania przelewów. Jest oczywiście kilka innych sposobów wypłaty pieniędzy z MoneyBookers na inne konto bankowe np. wymiana na forum, przez kantor itp.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski