Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Jak to z nami było

Nasz serwis działa już od 22 września 2004 roku. Początkowo pod darmowym aliasem oraz na darmowym hostingu (początki jak zawsze są trudne). Przez ten długi czas strona przede wszystkim bogaciła się treściowo, zyskiwała coraz większe uznanie pośród serwisów związanych z zarabianiem pieniędzy w Internecie oraz zdobywała doświadczenie bardzo potrzebne w tej dziedzinie. W tym serwisie cały czas zachodzą jakieś mniejsze lub większe zmiany, powstają nowe działy, a stare co chwilę zwiększają swoją objętość oraz jakość. Jest to spowodowane rozwijaniem się rynku pracy internetowej w Polsce i ciągłymi nowościami w Internecie.

Odznaczamy się fachowym i obiektywnym podejściem do sprawy, wybieramy tylko najpewniejsze firmy, które są wiarygodne i wzbudzają zaufanie nasze i naszych licznych doradców. Nie umieszczamy tu firm typu "100 $ na tydzień" bo przecież każdy z Nas chce zobaczyć zarobione pieniądze, a nie zostać oszukany, a wypłacalne firmy tego typu nie istnieją - nikt nie będzie Mikołajem.

Oczywiście liczymy się także z opinią naszych przyjaciół, czyli osób oglądających serwis. Jeśli masz jakieś (nawet najmniejsze) propozycje zmiany - dodania lub usunięcia czegoś, jeśli chcesz wyrazić swoją opinię zrób to korzystając z działu kontakt. Na pewno nie będą one zignorowane, dobre propozycje dla rozwoju serwisu w miarę możliwości zostaną zrealizowane jak najszybciej. Wkrótce wiele nowych niespodzianek, mamy już kilka nowych pomysłów i są one już powoli realizowane. Na pewno będziecie miło zaskoczeni. Warto zaznaczyć, że strona nie zawiera żadnych błędów XHTML oraz CSS i jest to wielki plus, ponieważ nie każda witryna www może się tym pochwalić, mimo że na pierwszy rzut oka wygląda, że nie ma błędów - nam się udało.

Pierwsze Miejsce W styczniu 2006 roku pieniadz.net zdobył pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze strony www. Organizatorem konkursu było forum oraz serwis wirtualnego nauczania języka HTML - kurshtml.boo.pl. Dziękujemy wszystkim za pomoc w tworzeniu tego serwisu, a niżej znajduje się potwierdzenie naszego wspólnego sukcesu.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski