Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Krótka historia i informacje

PayPal jest to światowy system internetowy, który umożliwia nam transfer pieniędzy między ludźmi na całym świecie. PayPal został założony w roku 1998 przez Petera Thiela i Maxa Levchina. Zaraz zdobył wielką popularność dzięki dobrej kampanii reklamowej oraz funkcjonalności konta. Od połowy 2002 roku właścicielem systemu jest eBay. W kwietniu 2005 roku system ten posiadał już ponad 63 miliony kont. PayPal w Polsce jest dostępny od czerwca 2005 roku, ale dopiero od października 2006 roku mamy polską wersję językową oraz wszystkie funkcje przelewu pieniędzy. System jest bardzo prosty w obsłudze i to jest jego główną zaletą (zaraz po uniwersalności). Zapis jest bardzo prosty i nie sprawi nikomu problemu, trwa to tylko kilka minut, nie trzeba nic podpisywać, wysyłać listów itp. Wszystkie operacje na koncie robi się za pomocą Internetu.

Zapis w PayPalu

Aby zapisać się w tym systemie kliknij zapisz się, a następnie w zakładkę "Załóż konto". Następnie wybierz rodzaj konta (czyli w większości przypadków będzie to konto osobiste) i kliknij Kontynuuj. Następnie wypełnij poprawnie formularz rejestracji, jest on w całości w języku polskim i kliknij załóż konto. Proszę pamiętać o podaniu prawdziwych danych osobowych - to jest konieczne. Konto PayPal mogą posiadać tylko osoby pełnoletnie. Rejestracja przebiega tylko kilka minut, a konto może nam się przydać przez parę długich lat, dzięki niemu możemy zarobić sporo pieniędzy. Ciekawostką jest to, że z konta PayPal możemy bezpośrednio przelewać pieniądze do naszych polskich kont bankowych, co jest bardzo wygodne i uniwersalne. Numerem Twojego konta jest Twój e-mail, czyli do wypłacenia pieniędzy z różnych firm podajesz tylko i wyłącznie adres mailowy.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski