Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Wstęp do programów partnerskich

Na początek powiemy co to są programy partnerskie i jak działają. Jak sama nazwa mówi "partnerskie" jest to jakaś umowa - forma współpracy, partnerstwa. Każda forma współpracy ma zazwyczaj dwie strony, po jednej stoimy My, a po drugiej firmy lub serwisy poszukujące współpracowników. Naszym celem jest zarobić pieniądze (lub inne korzyści), natomiast celem naszych partnerów jest dotrzeć do dużej ilości internautów w czym my będziemy pomagać. Aby zarabiać w programach partnerskich najlepiej mieć własną stronę internetową, oczywiście im lepsza i popularniejsza tym lepiej. Teraz może omówimy to na przykładzie: przyjmijmy że jesteśmy zapisani w programie partnerskim sklepu z zegarkami. Nasza współpraca polega na przedstawieniu w kilku słowach lub za pomocą bannera na naszej stronie lub np. w stopce na forum oferty sklepu, jeśli ktoś kupi zegarek po wejściu do sklepu z naszego linku (który otrzymujemy wcześniej), to My otrzymamy procent od sprzedaży np. 20 %. Tak więc, My jesteśmy zadowoleni, ponieważ otrzymaliśmy wynagrodzenie pieniężne, natomiast właściciel sklepu także ma z tego korzyść, ponieważ znaleźliśmy mu klienta i jego towar został sprzedany z zyskiem. Ten przykład jest bardzo prosty, inne programy partnerskie działają w podobny sposób, niekiedy płacą nam nawet za kliknięcia w ich reklamy itp.

Wybór programów partnerskich

W Internecie jest mnóstwo programów partnerskich, ich liczba to setki, a nawet tysiące. Pamiętaj, nie liczy się ilość, ale jakość. Nie możesz "napchać" do swojego serwisu dużo programów partnerskich w postaci licznych reklam, bannerów i linków, ponieważ to odstrasza potencjalnych klientów, lepiej skupić się na kilku dobrych programach partnerskich i przedstawić ich ofertę w ładny i przejrzysty sposób. Bardzo dobrze, gdy dodatkowo tematyka serwisu odpowiadała ofercie programów, ponieważ tym samym zwiększasz możliwość swojego zarobku. Programy partnerskie mogą nam dać spore zarobki, ponieważ to od nas zależy ilu klientów itp. do nich ściągniemy. Nasz serwis prezentuje tylko kilka programów partnerskich, ale są to najlepsze i najpopularniejsze programy w Internecie, które dają nam możliwość zarobienia naprawdę sporych pieniędzy. Jak już wcześniej napisałem, nie można dawać u siebie za dużo ofert programów partnerskich, ponieważ mija się to z celem. Nasze programy partnerskie są zazwyczaj uniwersalne (pasują do każdej tematyki serwisu).Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski