Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Niestety firma SmartBarre ma bardzo poważne opóźnienia oraz problemy z płatnościami, przez co nie jest już polecana przez nasz serwis.

O SmartBarre w kilku zdaniach

Rewelacyjny sposób zarobku oferuje nam również francuski program SmartBarre. Powstał on w sierpniu 2007 roku, ale już zyskał spore uznanie. Pieniądze możemy zarabiać dzięki włączonemu programowi (surfbarowi), który emituje reklamy. Jest on stosunkowo mały i nie będzie nam utrudniał pracy na komputerze. I to jest główna część naszej "pracy". Minimum do wypłaty wynosi tylko 15 euro, a płatność to PayPal. W SmartBarze zarabiamy punkty, które wymieniane są na pieniądze na początku każdego miesiąca. Bonusem jest 300 punktów za samą rejestrację. Wartość 1000 punktów to około 10 EuroCentów. Program posiada trzy poziomy poleconych: 25%, 10%, 10%. Ponadto zarabiać pieniądze można dzięki sekcji płatnych banerów w panelu (już w przeglądarce WWW).

Rejestracja

Jeśli zdecydowałeś się na ten sposób zarabiania pieniędzy musisz teraz się zarejestrować w tej firmie. Język obsługi konta to francuski, ale to nie jest problem. Działaj według poniższych wskazówek.

Obsługa konta

Ostatnim aspektem jaki należy poruszyć jest obsługa konta w tym programie. Możemy je podzielić na kilka części:

Nawigacja w menu bannera:

Pracę surfbara co pewien czas przerywa pojawiający się na bannerze ciąg znaków, które należy wpisać w puste okienko i zatwierdzić klikając button OK. Jest to ogólnie stosowany test aktywności użytkownika zobowiązanego do obecności przy komputerze podczas emisji reklam. Konieczności potwierdzenia swojej obecności przeoczyć zresztą nie sposób. Surfbar skonstruowany jest tak dowcipnie, że sam się o to upomni przeskakując na środek monitora, a po wpisaniu cyferek grzecznie powróci na wyznaczone miejsce.

Nawigacja na stronie programu:

Nawigacja w panelu użytkownika - Escape Membres:

Opracowano na podstawie net-zarabianie.plCopyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski