Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Co to jest surfbar?

Surfbar jest to firma, która płaci swoim użytkownikom (czyli Nam), za włączenie i używanie ich malutkiego oprogramowania. Oprogramowanie to służy do wyświetlenia reklam na naszym komputerze w małym okienku np. w rogu ekranu. Reklamy takie nie są natarczywe i nie wyskakują na pierwszy plan, są to tylko banery lub buttony zmieniające się co jakiś czas. Taki program możemy włączać i wyłączać kiedy nam się podoba, wszystko działa w darmowym systemie - nie płacimy za nic. Oczywiście nie ma mowy o wirusach i szpiegach w tym oprogramowaniu, wszystko jest bezpieczne.

Na czym się zarabia?

I to jest właśnie najpiękniejsze, bo zarabia się pieniądze praktycznie za nic. Wystarczy mieć włączony komputer (co jest normalne podczas surfowania w Internecie), mieć dostęp do Internetu i oczywiście zainstalowany i włączony owy program. Punkty są zaliczane za samo aktywne spędzanie czasu przed monitorem komputera (aktywne, to znaczy, że nie możemy włączyć komputera i odejść od niego, trzeba poruszać myszką lub pisać na klawiaturze - to jest wyznacznik aktywności), a nie klikanie w wyświetlane reklamy. Zarobek ten jest bardzo przyjemny, bo robimy to co zawsze (gramy, oglądamy firmy, serfujemy w Internecie), a pieniądze same się zarabiaja. Wspomnieliśmy wcześniej o punktach, ponieważ zarabia się w surfbarach właśnie w punktach które są zamieniane na pieniądze zazwyczaj raz na miesiąc.

Szczególnie polecamy

Obecnie jest bardzo dużo różnych surfbarów, niestety większość nie wypłaca pieniędzy oszukując swoich uczestników. My polecamy aktualnie dwa sprawdzone i pewne programy, które płacą od dawna. Są to EuroBarre oraz SmartBarre.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski