Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Jak wygląda wypłata pieniędzy?

Temat wypłaty pieniędzy z różnego rodzaju firm i programów jest banalnie prosty, ale dla płynności i kompleksowości naszego serwisu poruszymy go. Duża część internautów doskonale porusza się w świecie internetowych transakcji i przelewów, są one spotykane na każdym kroku: w sklepach, aukcjach, usługach serwisów itp. Każda firma w której zarabiamy lub będziemy zarabiać musi nam wypłacić pieniądze, jest to realizowane na kilka sposobów:

Każde konto jest dostępne dla wszystkich bez większych opłat. Zapewne większość z Was posiada już konto w banku. Niżej przedstawiona jest dokładniej każda forma wypłaty pieniędzy.

Więcej o płatnościach

Przekaz pocztowy - prosty, lecz coraz mniej popularny oraz spotykany sposób wypłaty pieniędzy, jest to spowodowane tym, że w dobie Internetu prym wiodą przelewy bankowe co jest zrozumiałe (prostota i szybkość).

Przelew na konto bankowe - jest to najpopularniejszy obecnie sposób płatności z powodu wcześniej już wspomnianej prostoty, szybkości przelewu oraz tym, że już praktycznie każdy internauta, posiada takie konto, a jeśli nie to żaden problem, aby takie założyć (więcej informacji na ten temat w dziale płatności).

Przelew na konto wirtualne - jest to sposób stosowany przede wszystkim przez zagraniczne programy i firmy. Zaletą tych płatności jest to, że założenie takiego konta jest darmowe, a można to zrobić dosłownie w pięć minut. Dodatkowo dwa z trzech takich kont prezentowanych przez nasz serwis posiada polską wersje językową. Założenie i prowadzenie takich kont jest wbrew pozorom dziecinnie proste (więcej informacji na ten temat w dziale płatności). Z konta wirtualnego można wypłacać pieniądze na konto bankowe.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski