Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Wstęp do Zanoxu

Zanox to znakomity niemiecki program partnerski działający w ponad 25 krajach świata i dla każdego kraju ma własną wersję językową (w tym również dla Polski). Zanox łączy w sobie kilka programów partnerskich w jedno, tym samym daje nam możliwość zarabiania sprzedając różne przedmioty lub promując różne serwisy. Członkostwo jest oczywiście darmowe, a warto podkreślić, że z tym programem partnerskim współpracują takie firmy jak Aral lub Vodafone. Wypłaty są robione automatycznie, jeśli danego miesiąca uzbierasz minimum 25 euro (jeśli nie pieniądze przechodzą na kolejny miesiąc).

Zapis i zarabianie

zanax krok po kroku Aby zapisać się w tym programie partnerskim kliknij zapisz się , a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Automatycznie po tym otrzymasz e-maila aktywującego i będziesz mógł się zalogować do panelu swojego konta. Będziesz miał tam podane kilka propozycji Zanoxu, najlepiej zgłoś swoją stronę do wszystkich (iLove, Jamba, Tricket i Zanox Partnerzy itp.). Po kilku dniach dostaniesz aktywację na stronę i będziesz mógł już na niej zamieścić materiały promocyjne, dzięki którym zachęcisz internautów do zakupu i odwiedzania stron naszych partnerów. Dokładny opis każdego podprogramu Zanoxu będziesz miał dokładnie opisane w swoim profilu, podobnie szczegółowy cennik prowizji itp. Zanax płaci m.in. za zakup dzwonków do komórki, rejestracji w serwisie randkowym, sprzedaż biletów itp. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym programie, a przede wszystkim jak podnieść swoje zarobki (oczywiście w całkiem legalny sposób) polecam przeczytanie wspaniałego ebooka na ten temat, dzięki niemu na pewno sporo się dowiecie na temat tego programu partnerskiego i nie tylko. Serdecznie polecam tą lekturę.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski