Jeśli chcesz zarobić pieniądze to trawiłeś idealnie. Nasz serwis to źródło wiedzy na temat pracy w Internecie. Internet to potężny rynek, przez który przepływają miliony dollarów rocznie. Część tych pieniędzy może być Twoja!

czytaj dalej »

Praca Przez Internet

Programy Partnerskie

Konta Bankowe

Wstęp do Złotych Myśli

Złote Myśli to polski program partnerski w którym zarabia się na sprzedaży ebooków. Jest to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich w Polsce. Plusem tego programu jest to, że pasuje do każdej strony, ponieważ oferta Złotych Myśli jest bardzo rozbudowana, a ebooki mają różną tematykę pasującą do każdego serwisu. Każdy z nas otrzymuje aż 40% od ceny każdego sprzedanego ebooka. Warto dodać, że Złote Myśli są uznanym centrum ebooków i sprzedawane przez nas ebooki stoją na bardzo wysokim poziomie. Uczestnictwo jest oczywiście bezpłatne, a zarabiać w programie może każdy z nas.

Zapis i obsługa konta

Aby zapisać się do tego programu partnerskiego kliknij na zapisz się (lub na banner na dole strony) i wypełnij formularz. Obsługa i samo zarabianie w tym programie partnerskim jest dziecinnie proste, Ty tylko umieszczasz link do ebooka (swój specjalny link który dostaniesz po zalogowaniu) na swojej stronie i możesz do niego dodać opis jaki chcesz, okładkę 2D i 3D (które będziesz miał dostępne w panelu) itp. Wszystkie statystyki, ilości sprzedanych ebooków, prowizje i pozostałe informacje będziesz miał przedstawione w swoim koncie. Program partnerski Złote Myśli wypłaca zarobione pieniądze na konto bankowe (np. mBank, Inteligo lub inne konto).

zapis w programie partnerskim

Lepsze wyniki

Pamiętaj oczywiście o dobraniu odpowiednich (tematycznie) ebooków dla swojej witryny. Zwiększa to prawdopodobieństwo zakupu tego ebooka, musisz go przedstawić w przejrzysty i dopasowany sposób. Pamiętaj także, że nie możesz umieszczać zbyt dużej ilości ebooków, bo to także odstrasza internautów.Copyright © 2004-2019 by pieniadz.net - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie Tomasz Nowakowski